Oprawa aktów notarialnych
AKTY NOTARIALNE OPRAWIAMY U KLIENTA
W zakresie tworzenia opraw aktów notarialnych działamy kompleksowo. Tworzymy kompletne oprawy z wysokiej jakości materiałów. Wszystko z zachowaniem maksymalnej precyzji, co jest możliwe dzięki wieloletniemu doświadczeniu. Posiadamy fachową wiedzę, dzięki której mogą nam Państwo zaufać nie tylko w kwestii solidności wykonania powierzonych nam oryginałów. Jesteśmy zespołem zorganizowanym i działamy sprawnie. Umawiając się z klientami w siedzibie kancelarii działamy najszybciej jak to jest możliwe, aby jak najmniej utrudniać codzienny rytm pracy. Jesteśmy firmą wiarygodną, solidną dla tego mamy wielu zadowolonych klientów.

PRACE SĄ WYKONYWANE W TRZECH ETAPACH

1 ETAP- POMIARY GRZBIETÓW DOKUMENTÓW

Przygotowujemy oprawy aktów notarialnych zgodnie ze sztuką introligatorską. Są to tomy łączone na stałe poprzez klejenie i szycie każdego z nich. Materiały pokryciowe są bardzo urozmaicone dla tego każdy klient odnajdzie u nas swój kolor czy rodzaj oprawy.

2 ETAP- WYKONANIE OKŁADEK DO OPRAW

Ten etap, najbardziej pracochłonny i czasochłonny wykonujemy w nasze pracowni. Tu sklejamy wymierzone wcześniej okładki z wybranego wcześniej przez klienta materiału i nanosimy złocenia.

3 ETAP- PRACE WYKOŃCZENIOWE

Ostatni etap również wykonujemy w siedzibie klienta. Tam szyjemy i kleimy bloki dokumentów oraz łączymy je z przywiezionymi okładkami.